Дані категорії А і А1 – це допуск на управління двоколісними транспортними засобами:

- Мопедами

- Скутерами

- Мотоциклами

Категорія А1 потрібна для управління двоколісними засобами, у яких обсяг двигуна не перевищує 50 см³ або 4 кВт для електро моторів.

Під цю категорію потрапляє велика кількість скутерів (моторолерів) і мопедів. Отримувати права А1 можна з 16 років.

Категорія А потрібна для управління двоколісними засобами, у яких обсяг двигуна перевищує 50 см³ або 4 кВт для електро моторів.

Під цю категорію потрапляє велика кількість мотоциклів, в тому числі і спортивні мотоцикли. Отримувати права А можна з 16 років.

Категорію А і А1 зазвичай отримують:

- Найчастіше дану категорію відкривають школярі і студенти, які купують двоколісний засіб в якості першого засобу пересування (або тому, що ще немає 18, або тому, що можна дешево взяти скутер);

- Дорослі люди, яким подобається їзда на мотоциклі.

-Люди які багато та часто пересуватися по місту, і робити це простіше і швидше на скутері.

Як проходить навчання?

Якщо ви навчаєтеся з нуля (не маєте посвідчення водія будь-якої категорії), курс ділиться на 2 частини – теоретичну і практичну.

Теоретичні заняття проходять в навчальних класах, мають наочні посібники та комп’ютери. На комп’ютерах ви будете проходити тести ПДР. 

Паралельно з вивченням теорії ви станете і практикуватися у водінні. Робити це доведеться тільки на майданчику – оскільки виїжджати в місто на двоколісному транспорту. Керувати ним, ще не отримавши права – ви не можете, а інструктор – не зможе контролювати ваші дії, навіть якщо буде сидіти ззаду.

По завершенню курсу учні спочатку здають «внутрішній» іспит в самій автошколі. Він не впливає на отримання прав, а потрібен, щоб виявити поточний рівень знань. 

Чекаємо Вас за адресою: м.Чернівці Проспект Незалежності, 52-А

Тел. +38 (050) 977-72-17, +380(97)977-72-17