Приймаючи рішення отримати права та організовуючи процес свого навчання, майбутні водії звертають увагу на такі моменти як:

  • Репутація автошколи та досвід інструкторів, які викладають у ній.
  • Автопарк, який має школа.
  • Методологія навчання та наявність допоміжних пристроїв в арсеналі автошколи.
  • Цінова політика.
  • Відстань до місця проживання або роботи.
  • Час проведення занять.

Найважливішим питанням, на яке також варто звернути увагу, є вибір пори року, в яку буде проходити практика водіння і, власне, саме складання іспиту.

Це важливо, тому що якщо не продумати все заздалегідь, можна потрапити в ситуацію, коли уроки та процес навчання відбуватимуться на сухій дорозі, а сам іспит — на мокрій та слизькій. Щоб не потрапити до такої незручної ситуації, потрібно заздалегідь розглядати всі можливі варіанти.

Плюси навчання в теплу пору року

Безумовно влітку складати іспит зручніше. Це обумовлюється низкою причин:

  • Час. Влітку, особливо якщо ви студент, вільного часу набагато більше, ніж в іншу пору року. Можна з головою піти в теорію і отримати досить багато годин практики.
  • Сприятливі умови. Так як у теплі місяці погода частіше радує сонцем і спекотними днями, то і дорожнє покриття принесе менше сюрпризів у порівнянні з осіннім або зимовим сезоном.

Мінуси навчання в теплу пору року.

Влітку їхати сухо та комфортно. Але ж ви не будете водити авто в залежності від пори року. А проходячи навчання в, так би мовити, умовах підвищеного комфорту, неможливо повністю охопити та освоїти необхідні навички та отримати цінний досвід поведінки на дорозі в умовах, наближених до екстремальних.

Навчання в автошколі взимку, влітку,восени або навесні

Будь-який досвідчений водій підтвердить, що проходити навчання у весняний чи осінньо-зимовий період — це означає набратися більше практики, отримати хоча б мінімальні навички екстреного гальмування, поведінки при ковзанні автомобіля або, наприклад, заносі.

Навіть якщо ви будете їздити на авто з відмінною зимовою гумою добре очищеними автомагістралями, навчання в зимовий період буде більш ефективним, ніж у літній і адаптація до зміни погодних умов пройде легко.

Саме в цей час погодні умови нестабільні і ви зможете випробувати свої навички і в дощ, і в сніг, на слизькій та сухій дорозі, як у досить комфортних, так і в умовах наближених до екстремальних.

Чекаємо Вас за адресою: м.Чернівці Проспект Незалежності, 52-А

Тел. +38 (050) 977-72-17, +380(97)977-72-17