"Мерседес-Бенц", автошкола у Чернівцях, курси водіння

Курси водіння вантажівок

Адреса
Чернівці, Проспект Незалежності, 52-А
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
Телефон
08:30 - 17:30
Закрито

Водії, які сидять за кермом вантажних автомобілів з причепом, повинні вміти маневрувати таким потужним транспортом. Під час водіння вони повинні бути гранично уважними, постійно контролюючи всі системи вантажівки.

На автомобільній дорозі необхідно враховувати масу вантажу, який перевозиться в причепі.

Категорично заборонено допускати навіть маленькі коливання причепа, так як вони можуть призвести до різних проблем. Під час коливань причіп може перевернутися, створивши небезпечну ситуацію, може знадобитися певна кількість часу, щоб звикнути до причепа в складі вантажівки.

Потрібно навчитися визначати відстань до конкретного об'єкта і своєчасно маневрувати транспортним засобом масивних розмірів.

Де заборонено водіння вантажівки з причепом?

У населених пунктах водіння вантажівок з причепами заборонено. Це обумовлено тим, що там занадто вузькі дороги і використовувати маневреність вантажівки вкрай складно. За межами населеного пункту водієві значно легше пересуватися по рівній дорозі. Плануючи поворот, водій повинен правильно розрахувати траєкторію. На цьому етапі потрібно розташувати вантажівка ближче до центральної частини дороги, позначивши діаметр розвороту.

Курси водіння вантажівок, фото-1

Під час водіння вантажівка з причепом повинна бути стійкою, тому потрібно правильно розташовувати вантаж по всій площі причепа. Бажано розміщувати його на початку причепа, що дозволить скоротити витрати палива. Під час пересування вантажівки з причепом небажано різко використовувати гальма. Це може привести до негативних наслідків, оскільки гальмівний шлях вантажного транспортного засобу набагато більше легкового. З метою уникнення дорожніх пригод досвідчені водії рекомендують плавно натискати на гальмо, зупиняючи при цьому автопоїзд.

Водіння вантажівки з причепом - складний процес, тому для навчання цьому потрібні досвідчені інструктори. Навчитися водити вантажівки з причепами допоможуть у автошколі "Мерседес-Бенц" у Чернівцях, тож звертайеся до нас!