"Мерседес-Бенц", автошкола у Чернівцях, курси водіння

Водіння легкового авто

Адреса
Чернівці, Проспект Незалежності, 52-А
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
Телефон
08:30 - 17:30
Закрито

Ви вирішили отримати права і стати повноправним учасником дорожнього руху? Це чудовий і важливий етап у вашому житті. І чим швидше він почнеться, тим краще. Інструктори та викладачі автошколи "Мерседес-Бенц" повною мірою усвідомлюють всю відповідальність за успішне водіння своїх випускників. Ми не просто надаємо послуги і даємо теоретичні та практичні знання. Наше завдання - навчити вас відчувати автомобіль і швидко приймати рішення за кермом.

Впевненість в знаннях і відсутність страху перед автомобілем та іншими автомобілістами на дорозі - запорука гарного водіння і швидкого накопичення водійського досвіду. Ми хочемо, щоб курси водіння автомобіля принесли вам задоволення від отриманого результату і дозволили відчувати себе в кріслі водія впевнено! І для цього у нас є все необхідне.

Ви пройдете повний курс навчання, що включає теоретичні і практичні заняття, передбачені програмою підготовки водіїв механічних транспортних засобів категорії "В".

Водіння легкового авто, фото-1

Великий досвід і захопленість своєю справою дозволяють нашим інструкторам подати теоретичний матеріал і практичні прийоми водіння максимально доступно. Наші наставники легко знаходять спільну мову з кожним учнем, про що свідчать позитивні відгуки випускників автошколи.

Водійські курси поєднують теоретичний курс і практичні заняття. Графік занять в процесі навчання коригується і може змінитися з урахуванням побажань учнів. 

Вартість курсів у нашій автошколі залишається незмінною аж до кінця навчання. Для нас важлива наша репутація, високий рейтинг і ваші позитивні відгуки! Оплата відбувається без прихованих і додаткових платежів.

Ми знаходимося на проспекті Незалежності, 52, тому нашу школу досить легко знайти. Зручне розташування дозволить Вам дістатися на заняття з будь-якої точки міста!