"Мерседес-Бенц", автошкола у Чернівцях, курси водіння

Водіння мотоциклів та мопедів

Адреса
Чернівці, Проспект Незалежності, 52-А
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
Телефон
08:30 - 17:30
Закрито

Право на керування мотоциклом може бути отримане з досягненням необхідного віку (16 років) і після успішного проходження навчання та складання іспиту. На сьогоднішній день для керування мопедом, мотоциклом або іншим двоколісним транспортом існують дві основні водійські категорії - "А1" та "А".

Чи треба водійські права  для керування мотоциклом?  - так, вони обов'язково потрібні!

Як отримати права на водіння мотоцикла?

Після проходження теоретичної та практичної частин в мотошколі кандидат допускається до іспиту за умови відсутності медичних протипоказань для водіння. По закінченню проходження курсу навчання видається відповідне свідоцтво, на підставі якого кандидат має право на складання підсумкового іспиту, що складається з двох частин - теоретичної, покликаної підтвердити знання правил дорожнього руху, і практичної, яка засвідчить здатність кандидата керувати транспортним засобом.

У разі невдалої здачі теоретичної частини, кандидат може прийти на перездачу. У разі нездачі практичної частини також дається час для поліпшення навичок і повторної здачі. Якщо кандидат не встигне за відведений час підтвердити свої навички в практичній частині, результати теоретичної частини анулюються і іспит потрібно здавати повторно в повному обсязі.

Водіння мотоциклів та мопедів, фото-1

У разі успішного проходження іспиту кандидат надає необхідний пакет документів і очікує завершення виготовлення водійських прав.

Права категорії А дозволять вам керувати будь-якими мотоциклами і мопедами. Сюди входять як звичайні мотоцикли, мопеди так і мотоцикли з колясками.

Якщо ви вже вчитеся на будь-яку категорію водійських прав, то зможете відкрити категорію А, здавши тільки водіння. Теоретична частина здається один раз на дві категорії.

Для отримання прав на керування мопедом або мотоциклом звертайтеся у автошколу "Мерседес-Бенц".